Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » APC rezisztenciával lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

APC rezisztenciával lehet hormon mentes fogamzásgátlót szedni?

Figyelt kérdés
A fokozott trombózis veszély ez esetben is fenn áll? 22L
2015. nov. 10. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét.
2015. nov. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a 88 százalékban hasznos válaszod, ez egy kérdezős oldal.
2015. nov. 10. 19:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha valaki azt monda itt igen akkor te elkezded szedni. Aztán trombózisod lesz.


Azért kell szakemberhez fordulni ilyen kérdéssel, hogy az ilyen bajt elkerülje az embert. Ezen az oldalon nincs szakember. És most trombózosról beszélünk mem megfázásról.


Szívesen a 88%-ban hasznos válaszom.

2015. nov. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"hormonmentes fogamzásgátló"? Mégis mire gondolsz? Hormonmentes az óvszer, a spirál, a pesszárium, a spermicidek...ezeket nyilván lehet használni. Valami konkrétabb?
2015. nov. 10. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Olyan, hogy "hormonmentes" fogamzásgátló, nem létezik. Amit szájon át beszedsz, annak bizony van hormontartalma, ugyanis pont úgy hat, hogy leállítja hormonok segítségével a peteérésed.

Ha bármilyen trombózisra hajlamosító, kimutatott betegséged van, akkor elvileg tilos a szedése. Sajnos nekem is van ilyen, én sem szedhetek semmi ilyesmit, bár ugyan nekem nem AP rezisztenciám van. Minden esetre erről jobb, ha te is tudsz, vagy esetleg beszélj más szakorvossal, aki kimutatta ezt (pl. hematológus, ő ért ezekhez a legjobban), ugyanis nem minden nőgyógyász veszi ezt figyelembe. Nekem is simán felírta volna a tablettát, mert szerinte minimális a trombóziskockázat...Na, ezek szerint már ez sem szent.

2015. nov. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!