Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyire megbízható az xepil...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire megbízható az xepil teszt?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek, viszont szednem kellett felfázásra Ciprinol antibiotikumot a hónapban. Meg is jött a megvonásos, viszont egy hete a megvonásos után menzesz szerűen görcsölget, tompán fáj az alhasam, mást nem érzek.

Teszteltem egyet xepillel, de béna voltam és a nagy izgalomban nem 10 mp-re, hanem 3 percre lógattam a vizeletbe a tesztet. 10 mp alatt a kontrollcsík szépen kipirosodott, a 3 perc alatt más vonal egyáltalán nem látszott rajta. A 3 perc után kivettem és a rá következő fél órában sem volt rajta másik csík. Akkor ez tuti negatív, ugye? Elázást nem vettem rajta észre, de elázásánál is inkább falspozitív jön ki és nem negatív, nem?


Köszönöm!



2015. nov. 5. 10:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Negatív
2015. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!