Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitol van ennyit hany ingerem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitol van ennyit hany ingerem?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Nagyon meg vagyok ijedve fogamzasgatlot szedek egy szemet se hagyok ki soha nem hanytam nem volt hasmenesem es egyszeruen egesz nap hanyingerem van ... Mar sirni tudnek..en arra tudok meg gondolni hogy hajvitamint szedek tobb mint 2 hete ,mulleres hajvitamin nagyjabol azota van hanyingerem ... Szerintetek ki utotte a tabletta hatasat ? Regota szedek gyogyszert nem vagyok felelotlen csak vitaminz szedek mellette ... Mit gondoltok ?

21/L



#fogamzásgátló #Hany inger
2015. nov. 4. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem orvossal konzultálj ez ügyben, vagy próbáld ki, hogy nem szeded tovább a vitamint akkor elmúlik e...


22F

2015. nov. 4. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mikor veszed be? Semmikepp ne reggel ehgyomorra. Allj le vele mert anyit nem er ha tonkre teszed a gyomrodat
2015. nov. 4. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Pont reggel illetve delelott veszem be de altalaban nem ehgyomorra ... Sokat olvastam errol es orvosnak is irtam elvileg nincs a vitamin ra hatassal ebben a vitamin keszitmenyben meg c vitamin sincs ami esetleg hatassal lehetne ra ... B vitaminbol a b2 b6 b12 , cink ,folsav ,pantotensav , biotin ezek vannak benne ... Akkor nem terhesseg ugye :(
2015. nov. 4. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Hat ezt mi nem tudhatjuk h van e okod felno h terhes vagy. Mert arrol nem irtal.


Viszont enis szedtem ilyen vitamint delelott. Aztan roszul voltam. Bar mondjuk a gyomrom nehez eset. De delutan ot korul veszem be es azota semmi emelyges es szedules. Valtoztass h mikor szeded...

2015. nov. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja. Hat fogsmzasgatlot szedsz. Nincs esely terhessegre!
2015. nov. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki hogy nem szeded a vitamint és ha elmúlik attól volt. Az orvosok is csak tippelgetni tudnak.
2015. nov. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
esetleg valami betegséged van :(
2015. nov. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!