Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy olyan kérdéssel fordulnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan kérdéssel fordulnek ide hogy lehetek-e terhes?

Figyelt kérdés
Egyutt voltunk barátommal. Védekeztunk óvszerrel de meg nem szedek fogamzásgátlót. Mielőtt elment volna kivette mindig es most nem 28 nap után jött meg a menzeszem a másikhoz képest hanem 12. Napra es 11 napja megvan nem erősen ( 1 betét eleg egy nap ) de vay barna vagy bordó/ vörös ver. Lehetséges, hogy terhes vagyok? Köszönöm előre is a válaszokat (légyszi nem kioktatásokat kérek mivel tudom mit csináltam figyeltem is vigyáztunk is de most mégis félek )

2015. nov. 3. 20:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen, főleg ha ép maradt a gumi. Van,hogy előfordul, hogy előbb vagy utóbb jönmeg ez lehet hormonális és akár pszichés okok miatt is. :) A barna folyás meg lehet szintén hormonális ok miatt de akár valamilyen fertőzésmiatt is és a peteérés kísérőjeleként. :)
2015. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
31%
El kéne menni nőgyógyászhoz, mert egyáltalán nem normális két hétig menstruálni a ciklusod kellős közepén. Ja, ahhoz meg külön gratulálok, hogy egy nap alatt te nem cserélsz betétet. Attól, hogy minimális a vérzésed, az alapvető higiéniához tartozik, hogy nem mászkálsz egész nap az alvadt véreddel a pinád alatt.
2015. nov. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

légyszives kíméljetek már az ilyes fajta kommentektől, hogy mikor cserélek betétet! nem mondtam h nem cserélek csak, hogy olyan mennyiségű a folyásom!

Amugy azt számoltam, hogy nekem a menstruációmnak szeptember 23.-án vagy igy kellett volna megjönnie de október 3.-án jött meg...igen tudom rendszertelen! voltam vele orvosnál...október 10.-én ment el és október 22,.én jött meg ujra...nekem sosem 28 naponként jött meg hanem 32-37 nap kb...ha a 28 napot számolom szept.23-tól akkor az okt. 20 körül van ...lehet ebben összefüggés ? és a terhesség kizárt vagy kicsi az esélye vagy van esély rá ?

2015. nov. 3. 20:53
 4/13 anonim ***** válasza:
Teljesen fölösleges most itt az esélyeket latolgatni, ha a ciklusod 12. napján pecsételő vérzésed van, ami már 11 napja nem múlik, akkor egyértelműen orvoshoz kell menned, mert valószínű valami bajod van.
2015. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
teljesen tisztában vagyok azzal,hogy eezzel orvoshoz kell fordulnom...de más h ir gyógyszert arra h rendszerezzük vagy terhes vagyok szóval ez azért nem vehető egy kalap alá már csak ezért érdekel az esély...
2015. nov. 3. 21:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Kislány! Nem arról van szó, hogy milyen gyógyszer állítja be a ciklusodat,, hanem arról, hogy ez a rendellenes vérzés súlyos betegség tünete is lehet, például ciszta, petefészek gyulladás, egyebek.

De nyugodj meg, ha a gumi nem szakadt ki, akkor kicsi a terhesség valószínűsége, kevesebb, mint 1%.

2015. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a választ! igen tudom, hogy komoly betegség is lehet...nőgygyászomma felvettem a kapcsolaot és a közeljövőben elmegyek hozzá :)
2015. nov. 3. 22:01
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
kajak ha mindenre az a válaszod hogy igen tudom, akkor miért teszel fel itt kérdést? miért nem mész el a dokihoz? kapásból kiderül hogy terhes vagy-e és hogy mit lehet tenni a vérzéseddel.
2015. nov. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
mondjuk azért mert van, hogy az orvos nem azonnal ad időpontot és meg akarok valamiről bizonyosodni..
2015. nov. 4. 13:02
 10/13 anonim ***** válasza:
és itt fogsz megbizonyosodni? hú anyám:D
2015. nov. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!