Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » FONTOS, ez befolyásolhatja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FONTOS, ez befolyásolhatja azt, hogy mikor jön meg a menstruációm tabi szedése alatt?

Figyelt kérdés

Nyáron megyünk kirándulni Horvátba és a menstruációm az utolsó nap jön meg(kiszámítottam)...így a kirándulásba nem esne nagyon bele, csak az az utolsó nap, ami nem baj...

Most, az a kérdésem, hogy mivel pl. más éghajlat befolyásolhatja-e a menzimet és megjöhet-e hamarabb vagy ha tablettát szedek(több hónapja), akkor akárhogy pénteken fog megjonni, amikor eddigis szokott?

Lehet hülye kérdés, de nem akarom elrontani a kirándulásunkat ez miatt.


2010. márc. 18. 15:01
 1/8 anonim ***** válasza:
persze 500 km-el arrébb már 19 napos a menstruációs ciklus
2010. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Mi amikor régebben voltunk Horvátban, hamarabb jött meg, mondjuk akkor nem szedtem tablettát. Nem vagyok orvos. Én vagy megkérdezném egy dokitól vagy továbbszedném a gyógyszert, h még véletlenül se jöjjön meg.
2010. márc. 18. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2.-nak köszi a választ
2010. márc. 18. 15:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Én Görögországban voltam, akkor nem szedtem tabit. Sokkal többet ettem, ittam és az itthonihoz képest rengeteget mozogtam és egy héttel hamarabb jött meg. De elvileg ha gyógyszert szedsz, akkor ugyanakkor kellene, igaz nem vagyok orvos...
2010. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi, reméltem, hogy lesz itt olyan is, akinek ezzel van tapasztalata, de köszi az eddigi válaszokat. :)
2010. márc. 18. 18:56
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is tablettát szedek, és akárhol is voltunk eddig nyaralni/ kirándulni, még sosem befolyásolta a menstruációmat. A tablettában ígyis-úgyis ugyanannyi hormon van, nem úgy működik, hogy mondjuk az éghajlat/kaja stb miatt másképp termelődik a hormon, mert adott az adag ;) Ha eddig normálisan jött meg, szerintem nem kell tartanod tőle, hogy előbb jön meg. :)
2010. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A tabletta sokat befolyásol. Ha több hónapja szeded, akkor valószínűleg már beállt egy bizonyos időre. Valószínűleg úgy fog megjönni, ahogy eddig, mióta a tablettát szeded.
2010. jún. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A menstruáció egy kiszámíthatatlan dolog,rengeteg minden befolyásolhatja,főleg mentálisan pl. stressz.

A tabletta melletti vérzés már más tészta.Az nem mensi,hanem megvonásos vérzés.Azért vérzel,mert nem szeded,abban a 7 napban a tablettát.Ha több hónapja szeded,akkor biztosan megfigyelted,hogy mindig ugyanazon a napon jön meg.Ez teljesen mindegy,hogy milyen a környezet vagy milyen az idegállapotod,ez akkor is azon a napon fog megjönni.

2010. jún. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!