Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdtem el fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdtem el fogamzásgátló tablettát szedni. Adnátok tippeket?

Figyelt kérdés
A szexben (eddig óvszerrel csináltuk), és úgy általánosan (a szedésével kapcsolatban) is.
2015. okt. 28. 09:53
 1/10 anonim ***** válasza:
91%

Attol a naptol vedve vagy ahogy veveszed elso szemet szoval a gumit elhagyhatjatok. A szedeset nem mondta el a nodoki? Meg hat a papiron is minden le van irva.

Attol fuggetlenul ha van valami kerdesed konkret kerdezz nyugodtan.

2015. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

figyelj oda, hogy megfelelően szedd be...ne legyen véletlen kihagyás és véletlen több szem sem...olvasd el a tájékoztatót is!


22F

2015. okt. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De, elolvastam, és a doki is mondta, csak esetleg olyan apró tippek, amik segítenek, hogy pl. ne hagyjak ki egy szemet sem.


Biztonságosabb, ha közben megszakítással is védekezünk, vagy igazából mindegy?

Azt olvastam, hogy sokaknak megnőtt tőle a melle... Nekem így is 75/E-s az én 50 kilómhoz, és még magas is vagyok, úgyhogy nem szeretném, hogy nőjön. Tehetek ellene valamit?

2015. okt. 28. 10:05
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha kihagyod a gyogyszert 12oran belul vedd be ha addig nem akk mar ne potold. Hagyd ki szt a napot es este vedd be az aznapit. Nem tortenik semmi sem.

Nem kell megszakitas. Azert van a gyogyszer h problemamentesen szexeljetek. Nem lell kihuzni. Elmehet benned.

Attol fugg milyen gyogyszert irt fel a doki. Van amitol meghizol es megnonel a melleid. Gyogyszerfuggo!

2015. okt. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jangee a neve.
2015. okt. 28. 10:24
 6/10 A kérdező kommentje:
Mondjuk az nem lenne baj, ha híznék egy kicsit, csak ne mellre...
2015. okt. 28. 10:24
 7/10 anonim ***** válasza:
33%
Az elet nem kivansagmusor :)
2015. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy te milyen pozitiv ember vagy :D kepzeld, tudom, es? Nem mondhatom el, hogy nekem mi lenne a legkedvezobb?
2015. okt. 28. 10:54
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első szemtől még nem vagy védett, én inkább vártam 1 hónapot a szedéstől számítva. Hogy ne hagyj ki egy szemet sem, tölts le a telódra egy alkalmazást: lady pill reminder. beállíthatod h minden nap hánykor jelezzen, és ha elfelejtenéd, vagy nem alkalmas az időpont, akkor jelez x időközönként( én fél órát állítottam be) amíg ki nem nyomod. És azokon a napokon nem jelez amikor nem kell szedned :) ja és én nem híztam, és a mellem sem nőtt. Már nem raknak bele annyi hormont, viszont lehet gyógyszerfüggő
2015. okt. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

az, hogy ne hagyj ki egy szemet sem a betegtájékoztatóban is benne van.

honnan tudjuk meg fog-e nőni a melled, lehet hogy neked nem fog. mégis mit tudnál tenni ellene, max nem szeded...-.-

tabletta mellett felesleges, beléd élvezhet de ha neked úgy jobb, biztonságosabbnak érzed vagy kényelmesebbnek, akkor csináljátok megszakítással...ezeket neked kell tudnod, nem tudod eldönteni a barátoddal?

2015. okt. 28. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!