Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Tapasztalt valaki libidócsökke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kri.zulu kérdése:

Tapasztalt valaki libidócsökkenést Nuvaring mellett?

Figyelt kérdés

24 éves lány vagyok, 2 éve használok Nuvaringet, és azt vettem észre, hogy kb mióta elkezdtem szedni, a libidóm folyamatosan csökkent, most már elérkezve arra a pontra, amikor konkrétan a nullán van, és akár hetekig meglennék szex nélkül.. sokat beszélgettünk erről a párommal, akit legalább ugyanannyira zavar, mint engem (már együtt vagyunk jópár éve).

Régebben borzasztóan nagy éhségem volt ilyen téren a hét szinte hét napján mindig, naponta többször.. mostanában viszont egyszerűen nincs kedvem hozzá, még akkor sem igazán, ha a barátom kezdeményez. A kapcsolatunkkal ezt leszámítva nem igazán van probléma, régóta együtt vagyunk, de még mindig ugyanolyan vonzónak találom a páromat, mint az elején. Nem szedek más gyógyszert, viszont az elmúlt időben állandóan fáradt vagyok, napi 9-10 órákat alszom, ha tudok, még ennél többet is (bár a vérnyomásom mindig alacsony volt, és korábban is többször voltam fáradt / volt szükségem több alvásra, mint kellett volna), és sokszor fáj a fejem is. Úgy gondolom, egészségesen étkezem, és sportolok is.

Volt 2,5 éve egy méhszájfagyasztásom, de úgy nagyjából rendben van az egészségem.

Van valakinek esetleg hasonló tapasztalata Nuvaringgel, vagy úgy egyáltalán, a libidó ilyen szintű csökkenésével (esetleg hasonló tünetekkel)?



#libidó #Nuvaring #libidó csökkenése
2015. okt. 26. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
nem tapasztaltam, viszont kényelmetlen volt és sokszor kicsúszott. kb két hónapig bírtam vele
2015. okt. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Miért, az rajtad mit segít, hogy másnak volt-e vagy sem? Ha neked van, akkor meg kell oldani a bajt. Ki lehet próbálni másik hormontartalmú szert, ha amúgy nincs ellenedre a hormonális védekezés, ha az sem válik be, akkor pedig más megoldást találni.
2015. okt. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!