Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan fogamzásgátló tabletta, amit migrénre hajlamosak is szedhetnek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 18:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Egy kérdés : migrénre hajlamosnak nem mindegy, hogy mit szed?


Komolyan kérdem, mert a párom "mikuláskor" olyan migrénnel küzd, hogy nem bír felkelni...

2010. márc. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Elvileg a fogamzásgátló tabletták csökkentik a havi vérzéssel járó tüneteket!

Kizáró tényező a szedéshez, ha a májad szar, vagy ha volt már vérrögöd (valamilyen trombózisod), vagy ha nagyon hajlamos vagy rá, illetve mellette nem ajánlott a dohányzás.

De mivel elküld laborra a doki a szedése előtt, illetve aztán évente, így ez kiderül, hogy szedheted-e.

2010. márc. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem konkértan így mondta a doki, hogy tábláttája válogatja, melyiknél jön ki a migrén, meg persze egyénfüggő is. Én yadinet szedtem egy ideig, jól beszivtam vele.
2010. márc. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én Mercilont szedtem 1 évig, azért hagytam abba, mert szinte 2 naponta előjött a migrénem.


Most a körzeti orvos mondta, hogy beszéljem meg a nőgyógyászommal, hogy ma már rengeteg féle tabletta van, hátha van olyan, amit tundék szedni. Mert tényleg kényelmes volt a tabletta, de mivel állandóan migrénem volt tőle, nem tudtam szedni.

Ezért kérdeztem, hátha más is jár hasonló cipőben.


Nekem a migrén sose menstruációt kísérő probléma volt, attól függetlenül bármikor előjött, de max havonta 1-2x, amikor a gyógyszert szedtem, meg szinte 2 naponta.

2010. márc. 17. 10:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Én Milligestet szedtem, nekem is állandóan fájt a fejem. szerintem szervezete válogatja, kinek melyiktől van/nincs, nem magától a gyógyszertől függ.
2010. márc. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!