Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Azalia melletti menstruáció...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azalia melletti menstruáció kimaradás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 11hós a kicsi lányom,intenzíven szopizik még mindig. Fél éves volt,mikor megjött először szülés után,és egész rendszeresen jelentkezett azóta a mensim. Kb. 2hónapja szedem az Azaliat,viszont azóta 1-szer jött meg,akkor időben,bár utána 3hétig még barnáztam. Most viszont nem jött meg. Érzek hasfájást néha,de semmi. Olvastam,hogy Azalia mellett lehet rendszertelen a menstruáció,viszont jó lenne olyan embertől hallani ezt,aki hasonló cipőben járt. Köszönöm előre is!
2015. okt. 18. 13:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia,a terhességem után én is azáliát szedtem,amíg szoptattam,12 éves korom óta rendszeres a menstruációm,de abban a pár hónapban szinte nem is volt menzeszem,csak néha néha kis pecsételő vérzés,és esetleg egy kis barna...Most már kb két éve szedek egy másikat,amit a nőgyógyászom írt fel,symicia a neve,ezt nem folyamatosan kell szedni,hanem három hetes ciklusokban,egy hetet kihagyva,olyankor mindig megjön,aztán folytatom..ezzel sokkal pozitívabb tapasztalataim vannak,mint a másikkal...az azaliát nem szerettem :) De szerintem,ne aggódj,természetesek a "tüneteid"...szerintem ez az azaliának egy velejárója...
2015. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia! Ne haragudj,most vettem észre a kommentedet! (Nem jelzett az emailem) A tüneteim még mindig megvannak,de már kezdek megnyugodni... Köszönöm a válaszodat,ment a zöld kezecske ;)
2015. nov. 20. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!