Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta utáni 2 napon vagyok (hétfő este vettem be az elsőt), és semmi tünet. Normális?

Figyelt kérdés
Úgy, ahogy mondom: SEMMI. :-l kezdek megijedni.. hatott-e egyáltalán. Holnap meg kellene jönnie, nem? Rá 3 napon belül, elvileg.
2008. szept. 10. 20:14
 1/4 A kérdező kommentje:
Hoppá *2.napon
2008. szept. 10. 20:15
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek máshogy reagál rá a szervezete. Nem biztos, hogy holnap megjön, nem lehet így kiszámolni mindenkinél. Nagyon össze tudja zavarni a ciklust.
2008. szept. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!Én szinte az utolsó pillanatban vettem be a tablettát.Semmilyen mellékhatása nem volt,meg sem éreztem.A vérzésem is normálisan jött meg,nem hozta előrébb és nem tolta el egy nappal sem.Több mint egy hét múlva jött meg,pont 28 napra,mint mindnig.Azóta sincs mellékhatása.Valószínüleg egyébként amúgy sem lettem volna terhes (kb 1%)

Elvileg a betegtájékoztatón is rajta van,hogy ESETLEG megbolygathatja a ciklust,de nem kötelezően.Tehát nem kell aggódnod,ha 3 napon belül nem jött meg. Majd ha késik,max akkor kezdj el gondolkodni a következő lépésen...

2008. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. szept. 10. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!