Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elmaradt vérzés tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmaradt vérzés tabletta szedése mellett?

Figyelt kérdés
Több mint 4 éve szedek fogamzásgátló tablettát, az utóbbi 4 hónapban teljesen elmaradt a vérzésem. Az előtte való években nagyon ritkán előfordult hasonló,de soha nem ennyi ideig, maximum 1 hónap maradt ki és ezeket az alkalmakat mindig lehetett mihez kötni(pl. vagy nagyon keveset és rendszertelenül ettem, vagy éppen nagyon stresszes időszak volt munkahelyi, iskolai követelmények miatt,de mihelyst ezek megszűntek helyre is állt). 4 hónappal ezelőtt államvizsgáztam, akkor maradt ki először, nagyon ideges voltam emiatt,ezért azt hittem ettől van, de mikor a következő hónapban sem jött meg, akkor elmentem a nőgyógyászhoz, aki flegmán annyit mondott ezzel kapcsolatban, hogy örüljek neki,hogy ezzel nem kell foglalkoznom, amúgy sincs semmi gond, sok nőnek van hasonló baja gyógyszerszedés mellett, ennyi év után teljesen normális, mondta, hogy figyeljek az étkezésre,szedjek vitamint és ne idegeskedjek. Ja tesztet vagy 10-et csináltam a 4 hónap alatt,mind negatív lett. Másnál is volt/van esetleg hasonló?:S Olvasgattam fórumokat ezzel kapcsolatban és kezdek megijedni. Sajnos magándokira most nincs pénzem, horribilis ára van,de elkezdtem rá gyűjteni. A válaszokat előre is köszönöm.

2015. okt. 7. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Én mindenképp keresnék egy normális orvost (sztk-ban is lehet kifogni 1-2-t)

Ez abszolút nem normális, lehet hogy mér kéne váltanod vagy ilyesmi. Bekem pont ennek az ellentéte volt, hogy középidőben jött meg, kétszer is. Ezután váltottam.

2015. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én inkább elmennék magánhoz. Hozzá járok és 11ezer ft, én úgy vagyok vele inkább kifizetem, mint az sztk :) [link]
2015. okt. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!