Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mitől lehetnek terhességi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lehetnek terhességi tüneteim több teszt és menstruáció ellenére?

Figyelt kérdés
19\Lány

2015. szept. 29. 16:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Bemeséled magadnak, hogy azok vannak. Hipochonder vagy, esetleg más betegségnek, fertőzésnek a tüneteit tapasztalod, mik vannak jelen bővebben, hányinger, gyakori vizelési inger?
2015. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hasszurkálás, petefészek szurkálás /ritkábban/, hányinger, gyakori vizelés, mellfájdalom
2015. szept. 29. 17:02
 3/12 anonim ***** válasza:
57%
hallod te tényleg beteg vagy !! Esküszöm jelenteni foglak az adminnak ha nem hagyod abba....az elöző kérdésednél próbáltam segíteni erre ma felteszel ide egy ua kérdést csak más köntösben......sajna beteg a lelkem agyilag.....
2015. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

és még le is pontozol az agyam eldobom rajtad

be fogom linkelni a kérdéseidet hogy lássák beteg elmével van dolguk :)

2015. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
megmondjam te agybagyenge mert már nem tudok mást szót használni rád mert peteérésed van vagy volt .....érted ?????
2015. szept. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
2015. szept. 29. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szia. Én is Olvastam azt a tömérdek kérdést, amelyet valaki más rakott fel. Oda is irta, hogy 17 vagy hány éves. Szerintem össze keversz vele, de én még nem tettem fel ilyen kérdést. Az én esetem most történt. Jelentsd őt, teljes nyugalommal, mert biztosra állíthatom, hogy nem én tettem fel.
2015. szept. 29. 20:17
 8/12 anonim ***** válasza:
:D :D komoly vagy
2015. szept. 29. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem kell hinni. De írj nyugodtan a moderátoroknak. Ez a kérdés akkor is "egyedi" olyan értelemben, hogy életem első kérdése. Kár, hogy nem bírom megmutatni. Nem gondoltam, hogy egyből megtalálnak az unalmas életű kötözködni vágyók...
2015. szept. 29. 20:36
 10/12 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Örüljél

2015. szept. 29. 20:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!