Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ecetes víz segíthet a terhessé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ecetes víz segíthet a terhességmegelőzésben?

Figyelt kérdés
Napi háromszöri öblögetést végzek, és mintha tényleg működne.. Szerintetek ?

2015. szept. 27. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Persze, azért vesszük a drága óvszert és nem pedig a 120 forintos 20%-os ecetet.

Áhh ez az emberiség.

2015. szept. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Csináld töményen! Úgy fog csípni, hogy az életben nem fogsz többet szexelni! Tutira nem leszel terhes!


Honnan a francból veszel ilyen marhaságokat? Ezzel csak tönkre teszed a hüvely flórádat!

2015. szept. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jázi :) ***** válasza:
79%
Honnan szeded az ilyen marhaságokat?
2015. szept. 27. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Valaki megint "pihent" aggyal ébredt ezen a szép vasárnap délelőttön! :D
2015. szept. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A napi háromszori öblögetésnek maximum annyi lehet az eredménye, hogy teljesen felborul a hüvelyflórád. Régen alkalmazták az ecetes irrigálást, de közvetlenül közösülés után, nem megelőzésként. Mondjuk azt, hogy eredményesebb volt, mintha semmit nem csináltak volna.

Az meg, hogy "mintha tényleg működne" semmit nem jelent. Majd ez első küreted után térjünk vissza a kérdésre!

2015. szept. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ezt hol tanultad? A Dél-Amerikai "téjékoztató" sorozatokból, vagy a falu végén élő kuruzsló asszonytól?
2015. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Újjúj! Úgy látom, hogy a nemzeti alaptantervnek vannak még hiányosságai!
2015. szept. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, hogy mitévő legyek, amúgy ezt a tippet még édesanyámtól kaptam :))
2015. szept. 27. 13:19
 9/15 anonim ***** válasza:
az ecetes víz maximum abban segít, hogy kislányod szülessen, mert a "fiú-spermiumok" nem szeretik a lúgos környezetet..Czeizel doki is megmondta...
2015. szept. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
bocs elírtam, a savasat nem szeretik :D utolsó voltam...
2015. szept. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!