Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek, és most a szünetben nem jött meg? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint fél éve szedek fogamzásgátlót, eddig mindig megjött pontosan a szunetben, ugyanabban az időpontban, de most kimaradt. Mi a teendo ilyenkor? (rendesen szedtem, nem hagytam ki egyet sem, nem szedtem mellé

másik gyógyszert stb)


2015. szept. 27. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Felkeresed a nőgyógyászodat mondjuk :)
2015. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elolvasod a betegtájékoztatót, hogy mit ír az ilyen helyzetekről.
2015. szept. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Elolvastam, de nem írta, csak azt, hogy terhesség így szinte biztosan ki van zárva, akkor lenne baj, ha nem rendesen szedtem volna. Neten viszont vhol azt irjak, hogy csak akkor van baj, hogyha 2 marad ki egymas után.
2015. szept. 27. 10:58
 4/5 anonim ***** válasza:

Csinálj egy tesztet, ha negatív akkor leülsz szépen és várod a következő hónapot, ha akkor sem jön meg elmész a nőgyógyászhoz, hogy gáz van.


Nekem hóközi vérzésem volt, elsőre annyira megijedtem (2 éve szedtem akkor már), hogy elrohantam hozzá és megvizsgált, kedves volt, de azt mondta az első nem számít, ez bárkivel előfordulhat, ha rendszeres akkor kezdjek aggódni és rohanjak hozzá.

2015. szept. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Nekem volt regen h ket honap is kimardt. Egyszeruen mem jott meg. Elmentem a dokihoz tesztet csinaltunk,ultrahangot meg vizsgalatot meg mindent kiderult h mar nem jo a szervezetemnek az a gyogyszer es irt masikat. Ennyi.

Viszont most nekem meg az a problemam h nekem is verezgetesem van tobb napja pedig szedem rendesen. En is megvgyok ijedve h mi van mert eddig nem volt ilyen. Ezt irjak leggyakoribb mellekhatasnak.

2015. okt. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!