Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnenk elhagyni a gumi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnenk elhagyni a gumi hasznalatat, milyen modszerek vannak?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy van fogamzasgatlo de hallottam olyanrol, hogy elhizhatok tole vagy szorosodni fogom ami nem lenne kellemes! Esetleg tudnatok ajanlani valamit vagy a fogamzasgatlorol mondani velemenyt?!
2015. szept. 17. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:
menj el az orvosodhoz, sztem ő tudna a legtöbbet mondani, vagy elég a gyógyszerész
2015. szept. 18. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fogamzásgátló tabletta,hormonmentes fogamzásgátló szerek (hüvelykúp,hab,tabletta) spirál, pesszárium, injekció stb

google a barátod

2015. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátlóról csak annyit, hogy mindenkire másképpen hat, van akinél, mint pl. nálam is, semmilyen mellékhatása nem jelentkezett. Yasminelle-t szedek 2 és fél éve! Egy grammot se híztam, nem szőrösödtem tőle, nem csökkent a szexuális vágyam..stb.

De mielőtt az orvos felírja neked, úgyis meg fog vizsgálni, hogy egyáltalán szedheted-e, mert az se biztos.

2015. szept. 18. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A fogamzásgátló tablettában nincs semmi kalória, tehát önmagában attól nem fogsz elhízni. Az persze lehet, hogy egyes lányoknak - ennek hatására - megváltozik az étkezési szokásuk, többet esznek, többet nassolnak ami eredményezhet plusz kilókat, de nem a gyógyszer maga, hanem a kontrolálatlan életvitel.

Amúgy elhangzott már a helyes válasz, tessék elmenni nőgyógyászhoz (akik aktív szexuális életet élnek azoknak amúgy sem árt) és kérd ki a véleményét. Meg fog vizsgálni és elmondja mely módszerek közül választhatsz.

Amúgy a legbiztonságosabb módszer a gumi, mely nemcsak a nem kívánt terhességtől óv meg, hanem a fertőzésktől is. Ilyet semelyik más módszer sem tud.

Ezen kívül a második sorban a hormonális készítmények vannak, ezek a leghatékonyabbak, aztán az összes többinek már egyre nagyobb a kockázata a teherbeesést illetően.

Persze vannak jól működő módszerek, de a legjobb ha ezt személyre szabottan a nőgyógyász szájából hallod.

2015. szept. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dugni ésszel kéne! Ha ennyit nem tudsz hogy hogyan védekezz, ott elég nagy baj van!
2015. szept. 18. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

férfi védekezés:

elkötteti magát


női védekezés:

hüvelykúp,hüvelytabletta(pharmatex),pesszárium,hüvelygyűrű, fog.gátló tabletta,spirál,elköttettés

2015. szept. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!