Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló szedése óta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló szedése óta nagyobb szexuális vágy?

Figyelt kérdés
Kb 2 hete szedek fogamzásgátlót, életemben először, eddig sem volt gond a libidómmal, de az utóbbi egy hétben kb óránként tudnék szexelni és magamhoz nyúlni. Más tapasztalt ilyet?? Alacsony hormontartalmú fogamzásgátlót kaptam.
2015. szept. 14. 23:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülj neki, nekem hosszabb szedés után a nedvesedéssel volt a gond... vágy nem nőtt vagy csökkent.
2015. szept. 14. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A párod imádni fog... :D
2015. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Az én párom másfél hónapig vérzett az egyiktől és libidó szeves.Semmi.A másiktól meg nagyon csajos lett.
2015. szept. 15. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Az kemény, hogy több mint 10 napig vérzett és nem hagyta abba azonnal.
2015. szept. 15. 00:54
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem változtatott egyik sem rajta,mert alapból jó szexuális vágyam volt :D
2015. szept. 15. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is így volt, aztán 1,5 év után abba kellett hagynom, mert egyáltalán nem kívántam a szexet.
2015. szept. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Kerlek mondd el mit szedsz. En amit szedtem attol ugy elment minden szexualis vagyam, hogy borzalom volt, Inkabb abbahagytam, mert rosszul voltam ha szexre gondoltam. Csak akkor volt jo az egyuttlet amikor a 7 napos szuneteket tartottam.
2015. szept. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ezt szedem, de komolyan percenként maszturbálnék. :D


[link]

2015. szept. 15. 14:46
 9/12 anonim ***** válasza:

Párod helyében én állandóan dugnálak, mint a nyulak! Nem vicc! Álmaim netovábbja!


24/F

2015. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Majd elmúlik. Nekem is így kezdődött, majd körülbelül fél év múlva már nem is kívántam és olyan száraz lettem mint a sivatag..
2015. szept. 28. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!