Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jaydess spirál mellett használ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaydess spirál mellett használtok tampont?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy nem ajánlott mellette tampon használata, valakinek van benne tapasztalata? Nem lehet lerántani vele? Előre is köszönöm a válaszokat!

2015. szept. 13. 19:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem is az van, eddig egy alkalommal használtam. Nem tapasztaltam semmi rosszat, de inkább óvatos vagyok vele, nem kísérletezem. Bár, még csak 1 éve lesz fent. Nekem a vérzésemen is enyhített, így a tampon csak nyáron/strandon indokolt, ha nem bénázol, úgy belefér szerintem, de nem akarlak hülyeségre biztatni.:)
2015. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!