Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt fogamzásgátló tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt fogamzásgátló tablettának számít?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Femodent szedek, épp a másodikhét közepén tartok, nem voltam együtt a párommal csak kedd este, és nem is leszek együtt újra vele, csak jövő pénteken. Tegnap este bevettem 9-kor a gyógyszert, rá másfél órára volt egy lazább, hasmenés szerű székletem, de csak 1x.

SZerintetek felszívódott a gyógyszer? Vagy ha nem, akkor pótolni kell? De honnan, ha már egyszer bevettem, most vegyem be a holnapi adagot és akkor 1 nappal kevesebb ideig szedjem?



2015. szept. 13. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudod pótolni. Attól a naptól kezdve 1 hétig kiegészítő fogamzásgátlás kell pl. Gumi. Duplán nem szabad szedni. Nem tudhatod mennyi szívódott fel.
2015. szept. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát ha nem is gumi de megszakításos védekezés lesz egy hétig minimum. Egyèbként nem hinném, hogy távozott volna a szervezetemből, mert nem volt vizes, híg széklet, csak hirtelen jött és sok, de lazább állagú.

Remélem, hogy nem lesz baj.

2015. szept. 13. 08:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nem volt hasmenés, így a gyógyszer felszívódott.

Viszont ha hánysz is, hasmenésed is lesz, vagyis olyan helyzet alakul ki, hogy kell majd a kiegészítő védekezés, akkor vegyétek a fáradtságot és használjatok gumit, ugyanis a megszakítás csak egy közösülési mód, nem védekezés, tehát magában nem véd a terhesség ellen, így lehetsz terhes!

2015. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!