Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumi nélkül milyen?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül milyen?

Figyelt kérdés
Még sosem csináltam gumi nélkül. Most lett rá lehetőség. Tényleg biztonságosabb, mint a gumi? tehát ugyanúgy elélvezhetek ha bentvagyok? Kell síkosító? milyen érzés?
2015. szept. 5. 20:00
 1/7 RRR ***** válasza:

Tényleg biztonságosabb, mint a gumi?

ezt mire érted???


de leírhatatlanul szuperebb érzés!!

2015. szept. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
arra értem, hogy azt mondta a leányzó, hogy szerintem biztonságosabb. A gumi kiszakadhat meg stb. nekem még sosem szakadt ki
2015. szept. 5. 20:06
 3/7 RRR ***** válasza:

ha szed tabit és nincs nemi betegsége akkor teljesen ok gumi nélkül

amúgy nagyon nem

2015. szept. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
akkor a lány igen butus. gumi nélkül igen esélyes hogy teherbe fog esni. a megszakításos módszer sem jó mert ha van előváladék, márpedig van akkor fújhatod az egészet. ugye a legbiztonságosabb a gumi+fogamzásgátló egyszerre, de állítólag valamennyi veszély így is fenn áll habár nem sok. de gumi nélkül igen kockázatos. kivéve ha barátnőd szed fogamzásgátlót.
2015. szept. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem biztonságos,ha....

Élvezetesebb mindkét félnek.

2015. szept. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
gondoltam egyértelmű hogy szed tablettát :D akkor felteszem helyesen...ha szed tablettát tényleg biztonságosabb mint a gumi? :D
2015. szept. 5. 20:47
 7/7 anonim ***** válasza:

nem:D

mindkettőre azt mondják hogy egyenlő

a tabi nem úgy hat valami okból, a gumi meg kiszakadhat

2015. szept. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!