Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pharmatex krémet ki használt már?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pharmatex krémet ki használt már?

Figyelt kérdés
Lányok! Mennyire kellemetlen? Az orális szexet kerüljük?

2015. szept. 5. 13:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Az egész Pharmatexet kerüld inkább, hacsak nem akarsz gyereket, vagy nem akarsz csípő érzést érezni közben!

Én magam nem használtam, de akiket ismerek és használták, ők mondták, hogy ha lehet, akkor soha többet. Tiszta kínszenvedés, szinte élvezhetetlen vele a szex, illetve hallottál már a Pharmatex baba kifejezésről? Létező fogalom a nőgyógyászok körében, nem véletlenül. Egyáltalán nem biztos fog. gátló módszer.

És orális szex? Viccelsz? Biztos nem művelném a használata mellett!

2015. szept. 5. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Élvezhetetlen vele a szex, konkrétan szétmarta mindenem odabent. Ráadásul az egyik barátnőm terhes lett mellette, szóval baromira nem megbízható, bár nem is hirdeti, hogy 100%-os védelmet nyújtana.
2015. szept. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is ki próbáltam, inkább ne tettem volna. Iszonyú érzés, mar, éget belülről. Soha többet!!! Szex az elképzelhetetlen volt utána. Még az is fájt, amikor a párom megölelt.
2015. szept. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!