Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ebben az esetben véd már a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben véd már a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Múlt héten hétfőn kezdtem el fogamzásgátlót szedni. Előző este 9-10 körül volt már egy ici-pici véres valami, de akkor sajnos nem volt lehetőségem, hogy bevegyem a tabit. A betegtájékoztatón az áll, hogy egy hét után véd a tabletta. Viszont így nem tudom eldönteni, hogy a vasárnap esti picivel az volt a ciklus első napja vagy a hétfő, amikor elkezdtem szedni a tabit. A probléma az, hogy most este szeretkezésnél kiszakadt a gumi (pontosabban leszakadt az egész teteje) és a párom belém élvezett.


Ebben az esetben szerintetek véd már a tabi, vagy írassak esemény utánit, biztos, ami biztos?


(Tapasztalatlan vagyok a tabival kapcsolatban, azért érdeklődöm itt, hátha valaki volt már hasonló helyzetben, de persze tudom, hogy ez egy orvost nem helyettesít.)


2015. szept. 3. 21:10
 1/2 A kérdező kommentje:
Betegtájékoztató azt írja, hogy ha a második napon veszi e az ember, akkor is egy hét után már véd. Csak így azért elég necces, hogy a 10. tabi után történik ez.
2015. szept. 3. 21:25
 2/2 iloveyou33333 válasza:
Én úgy tudom alapból úgy kell elkezdni hogy megvan. Hááát vagy véd vagy nem. Sok olyat hallottam és olvastam,hogy gyógyszer mellett esett teherbe. Esemény utánit nem ajánlom csak nagyon nagyon nagyon sürgős esetben!!!!! Szét csinálja az egész működésed. Egyébként fogamzásgátlót se szedj ha jót akarsz!!! Olvass útánna kedves kérdező :)
2015. szept. 4. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!