Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi tortenik ha nem vettem be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tortenik ha nem vettem be egy darab gyogyszert? Fogamzasgatlot

Figyelt kérdés
Tegnap este kellett be vegyem az elsot a levelrol..A baj az az,hogy kint voltam es uditovel akartam be venni.Be tettem a szamba a gyogyszert, es kinyitottam az uveget,de ahogy a szamhoz tettem a szensav jott csak [felvolt razva az uveg ] ... es az uveget el vettem a szamtol... s amilyen kicsi a gyogyszer nem ereztem,hogy le nyeltem vagy esetleg bele koptem az uvegbe.Gondolkoztam,hogy vegyek be meg egyet [a mait] de ha az is lement s 2t veszek be az se jo.Mit tegyek???Ha esetleg kikoptem tegnap este, s ma este beveszem es rendesen folytatom es minden este szedem.van meg hatasa??? Aug 19en vettem be az utolsot,az eloszo levelrol.Aug 22iken lettem beteg. Sosem jartam meg igy.Legyszi segitsetek!!
2015. aug. 28. 16:57
 1/4 A kérdező kommentje:
amit meg hozza kel tenni,hogy az elmult 7 napba nem volt semmi nemi aktus [tehat a ket level kozt] tulajdonkeppen... honapok ota nem volt mar semmi.Csak a nogyogyasz azt tanacsolta,hogy jobb ha nem hagyom abba a fogamzasgatlo szedeset mert nem tesz jot a szervezetnek ha egyik honapba szedem masikba nem.Viszont most mar egy ideje egyutt vagyok egy fiuval ... es hat ha eljon a dolog ideje ... szeretnem tudni,hogy van e meg hatasa a gyogyszernek vagy mar nincs
2015. aug. 28. 17:10
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha egy szem kimaradt és sehogy sem pótolod, akkor egész hónapban nem vagy védett. Ha késve veszed be (12 órán túl), de másnap pótolod, akkor 1 hétig kell kiegészítő védekezést alkalmazni.
2015. aug. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ok... es ha mondjuk most be veszem a mait....es ma este 10kor a holnapit [mivel a tegnapi mar nincs meg!] .Ugy jo??[12 orat meghaladva!!!] es a kovetkezo dobozzal megveszem hamarabb es be veszek abbol egyet mintha ennek a lenne majd az utolso...
2015. aug. 28. 17:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy pont jó kérdező,hisz akkor pótlod.
2015. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!