Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Eseményutáni után előfordulhat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eseményutáni után előfordulhat ilyen? Más is tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1héttel hamarabb jött meg a menstruációm miután bevettem a 72órás tablettát.Múlthét pénteken elmúlt(akkor kellett volna megjönnie),ma viszont kicsit véres volt a folyásom(vércsíkos).Hétfőn szeretnék tesztelni.Ez lehetséges akkor is,ha hatott a tabletta vagy esetleg teherbe eshettem,és ez a beágyazódás(fájt is az alhasam bár elég sűrűn fáj).A Pharmatexben nem bíztam ezért vettem be ilyen tablettát.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. márc. 10. 21:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is előbb jött meg tőle...
2010. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Peteérés környékén voltam,ezért parázok annyira,és most ez,hogy kissé rózsaszín...:S
2010. márc. 10. 21:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Összezavarhatja a menzeszt, de terhes is maradhattál. Sajnos nincs más, mint kivárni a tesztet.
2010. márc. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

De áll pozitívat ugye nem mutathat?

Köszönöm!

2010. márc. 10. 23:11
 5/9 anonim ***** válasza:
Erősen kétlem. A teszt a HCG hormon jelenlétét mutatja ki, az pedig csak akkor termelődik, ha terhes vagy. Az esemény utáni tájékoztatóját azért olvasd el, ha befolyásolja a terhességi teszt eredményét, akkor bele van írva.
2010. márc. 10. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
áépozitiv nincs. csak álnegativ. ha bevetted, akkor nem vagy terhes. nyugi. meg még vérzel is. az semmiképpen se terhesség jele. mármint, van olyan, h vkinek megjön, annak ellenére, h terhes, de neked nemcsak a vérzés van ott, hanem a tabi is. pl. nekem előtte nem volt semmi vérzés, hanem akkor jött meg, amikor kellett volna. de ezt irja a betegtajekoztato is. :)
2010. márc. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nincs beágyazódás, ha bevetted a tabit. a beágyazódás 3 nap utan jön létre. ez pedig lehetetlen, mert 72 oran belul bevetted a tabit, nem??
2010. márc. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igen,és ma megcsináltam a tesztet is.

Negatív lett.

Köszönöm mindenkinek!

2010. márc. 11. 12:15
 9/9 anonim válasza:
en is a multkor bevettem egy 72orast es ra egy hetre beteg lettem most meg a tegnap megint...szoval igy 3het alatt mar masodszor vagyok beteg
2010. márc. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!