Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 10. napja szedek egy Jangee...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10. napja szedek egy Jangee nevű fogamzásgátlót. Néhány napja vettem észre, hogy tapintásra érzékenyek a melleim, az emlőállomány nem homogén, mindkét oldalon keménynek érzem. Valakinek voltak hasonló tünetei, aki szed ilyen tablettát?

Figyelt kérdés
A ciklusom előtt/ közben általában tapasztalok efféle fájdalmat. A mellékhatások között nem szerepel ez tünetként.
2015. aug. 22. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A tabletták működése hormon alapú. Teljesen normális, ha valami nem normális ilyenkor. Felborítja az eddigi normál hormonháztartásod. Ez minden fogamzásgátló tablettára igaz.
2015. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Igen, tapasztaltam és elmentem nőgyógyászhoz és csodával határos módon tudott segíteni.


Mivel nem biztos, hogy ugyan az az oka nem mondom el mit mondott, menj el te is.

2015. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
még várj a 3.levélig, hogy hogyan reagál a szervezeted.Nincs gond szerintem.
2015. aug. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!