Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek e terhes, vegyek e be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek e terhes, vegyek e be esemény utánit?

Figyelt kérdés
A barátommal aug. 11 én együtt voltunk óvszer nélkül, megszakitással, időben megszakitotta, de fél perc sem kellett már, hogy elmenjen. Már máskor is védekeztünk "csak" igy, eddig nem volt gond. A napokban kell, hogy megjöjjön, szóval ez az együttlét már a "terhesség esélye alacsony" napokba esett bele. Mégis ideges vagyok, mert tényleg nagyon kevés kellett neki és félek, hogy talán már bennem is jött ki valami.. Kérlek a piszkálódásokat hanyagoljátok, az irjon, aki segiteni is tud.
2015. aug. 14. 15:32
 1/6 anonim ***** válasza:

A megszakítás nem védekezés. És ha túl vagytok a 72 órán akkor a seggedbe dughatod vagy a hajadra kenheted az esemény utánit. :D


Nem kéred a piszkálódást? Miért vagytok ilyen menthetetlenül hülyék?????? Védekezzetek.....


Sok sikert a picihez....

2015. aug. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

a kommented alapján belőled is árad az értelem..

még nem telt le a 72 óra.

2015. aug. 14. 16:20
 3/6 anonim ***** válasza:

Mégis én vagyok az értelmes mert tudom, hogy a megszakítás nem védekezés! :D


És ne tartsd magad túl okosnak, hogy ezek után nem orvoshoz mentél hanem otthon vereted a gépet! :D


Na ki a hülye? :D

2015. aug. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
még nem lehetsz terhes,azonban,ha nem veszel be eseményutánit 72órán belül,kb 21 nap múlva már mutathat pozit a teszt.
2015. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
már eltelt 3 nap,lehet még nem telt le 72 óra,de már közel jársz..én a helyedben kiváltanám(5500-6500 ft és receptre van csak)
2015. aug. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Sok minden miatt csúszhat egy menstruáció, főleg aki nem szed tablettát annak elég kiszámíthatatlan és rendszertelen.


Elképzelhető, hogy terhes vagy. Sőt ha többet napot késik akkor már valószínű. A megszakításos módszer az majdnem olyan mintha nem is védekeztek. Semmit sem számít, hogy időbe kiveszi-e? Az előváladék épp úgy okozhat terhességet.


Szerencsédre válhat, hogy még fogamzásgátlás nélkül is sok szerencse kell ahhoz, hogy teherbe ess. HA mégsem leszel terhes akkor kapj észbe és szedj tablettát és használj gumit. Rendesen védekezz!


Néhányan az ilyen kérdésre, azért írnak bántó dolgokat. Természetesen nem szép és nem használ. Mert ez egy olyan hiba, ami nagy felelőtlenségre és éretlenségre vall. Ha mégis terhes vagy kérlek hagyd meg a gyermeked életét és ne öld meg. Ha nem tudod felnevelni add örökbe, de az élethez való jogát add meg neki. Irgalmazz meg az életéért, hogy te hibádért ne Ő fizessen. Legalább esélyt kapjon az élethez. Természetesen keresztül húzza az életed egy nem kívánt terhesség, mert úgy sejtem tini vagy. De légy felelősségteljes és hagyjad meg a gyerek életét. Ebből a hibából próbálj meg valami jót kihozni.

2015. aug. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!