Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barna folyás menzesz helyett?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barna folyás menzesz helyett?

Figyelt kérdés
Fél éve szedek fogamzásgátló tablettát. Eddig nem volt vele probléma azomban az utolsó gyógyszermegvonásos vérzésem helyett barna folyás jelentkezett. Már 4. napja tart a dolog, rendes vérzés azóta sem volt. Mielőtt "megjött" (szokás szerint) 1-2 napig volt mellfeszülésem illetve enyhe menstruációs görcsöm. Antibiotikumot szedtem az elmúlt egy hétben, annak lehet köze a dologhoz? Mialatt szedtem nem voltam együtt a párommal mert tudom, hogy semlegesítheti a fogamzásgátló hatását. Szerintetek lehet hogy terhesség áll a háttérben? Vagy mi okozhatja?
2015. aug. 13. 20:08
 1/1 anonim ***** válasza:

rossz topik szerintem, egészség-nők egészsége ott több értelmes kommentet kapnál ide jószerével a trollok járnak :(

Nekem múlt hét kedden kellett volna megjönni, késett 5 napot, vasárnap kezdődött barna folyással, ami vas-hétf-kedd-szerdán fenn állt, a mai reggelen indult meg rendesen.

Ha teheted kérdezd meg a nőgyógyászod, mert az én esetemben nincs fogamzásgátló, de biztos köze van az antibiotikumhoz. :/

2015. aug. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!