Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lányok! Mi a véleményetek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mi a véleményetek a Pharmatexről?

Figyelt kérdés
2015. aug. 11. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:

1. Nem biztonságos, nagyon nem (én csak akkor használtam, mikor nyugodtan jöhetett volna baba, de azért még nem ártott várni kicsit két terhesség között)

2. Megöli a szexet, a spontaneitást, hogy neki kell készülődni, számolni az időt, hogy mikor hat már végre...

3. Csípett, mint a fene

2015. aug. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

hát a hüvelytablettától trutyis lesz az ember,szóval orál kizárva pharmatex mellett!


a kúpot még nem próbáltuk.

2015. aug. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rendszeresen Pharmatex kúpot használunk a barátnőmmel kb. fél éve, és láss csodát nem lett még terhes. Vannak előírásai hogyan kell használni, azért mert ez meghaladja egyesek értelmi képességét, azért nem a kúp a hibás.
2015. aug. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bele is élvezel vagy megszakítással?
2015. aug. 11. 20:05
 5/8 anonim ***** válasza:

# 3: akkor elárulom, hogy nőgyógyász körökben van olyan fogalom, hogy Pharmatex-bébi. Ugyanis a legtöbb "védekeztünk, de becsúszott" terhesség Pharmatex mellett jön létre.

Attól, hogy fél évig szerencsétek volt, még ne legyél biztos semmiben. Nekem a tervezett terhességeimre is várni kellett fél évet... aztán egyszer csak mégis terhes lettem. :)

2015. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
hát a szeretkezésnek oda vág rendesen , mert utána már az orális kényeztetésnek annyi ! kegyetlenül szar íze van!
2015. aug. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
lehet a pharmatex bébi is olyan, mint a tablettás bébi, hogy se nem használták jól/nem is szedték rendesen,plusz napi 5x élveztek punciba.
2015. aug. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na meg ki tudja hogy hányan hazudták azt, hogy ezt használták. :) Ezt valahol itt olvastam és nem is olyan rossz eszmefuttatás... :) Még mindig jobb, mint elismerni hogy bxszott védekezni - szó szerint.


És ha ehhez hozzávesszük azt, aki esetleg nem várta ki az időt és/vagy olyan anyagot használt (beleértve a tusfürdőt is) amit talán nem kellett volna, már le is vonhatunk párat. Persze az ilyen hibákat vagy nem ismerik el vagy nem is veszik észre sokan.


Természetesen ettől még nem zárom ki hogy esetleg a kevésbé hatékony módszerek közé tartozik.

2016. febr. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!