Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzás gátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mangócska kérdése:

A fogamzás gátló tabletta szedése előtt kellenek vizsgálatok vagy azt a gyógyszertárban csak úgy kézbe adják?

Figyelt kérdés
2015. aug. 5. 22:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak receptre adják ki, azt pedig a nőgyógyász ad..
2015. aug. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A vizsgálatok a felírás előtt vannak, és először csak nőgyógyász írhatja fel, később pedig a rendszeresen szedett fogamzásgátlót a háziorvos is felírja, de évente el kell menni ellenőrzésre a nőgyógyászhoz.
2015. aug. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tőlem vettek vért és rendes ultrahang vizsgálaton is át kellett esnem előtte

akkor még szűz voltam, így nem a hüvelyemen keresztül. pedig reménykedtem, hogy megúszom :D

egyébként minden orvosnál máshogy van, ismerek olyat, akitől vért sem vettek és olyat is, akit még csak meg sem vizsgáltak :)

a vér és egyéb eredmények után kaptam a receptet, azóta is a nőgyógyásznál íratom fel :)

2015. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

KÖTELEZŐ a vérvizsgálat!

Már vagy 8-szor leírtuk...

2015. aug. 6. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!