Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzasgatlo tenyleg hizlal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Wefoundlove14 kérdése:

A fogamzasgatlo tenyleg hizlal?

Figyelt kérdés
Tobben is azt mondtak nekem hogy jó a borre eltunnek a pattanasok szép lessz a haj megnonek a mellek de hogy allitolag hizlal. Tapasztalat velemeny?
2015. aug. 4. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem nem mindegyik. En egy dekat sem hiztam.
2015. aug. 4. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én sem híztam tőle.

De ez mindenkinél máshogy van.

2015. aug. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Meg elhozza a világbékét és megszünteti az éhezést is...
2015. aug. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem a tabletta hizlal hanem a zabálás amit az esetlegesen felboruló hormonháztartásod kivált. De ha te a felsorolt pozitív dolgok miatt akarnál fogamzásgátlót szedni akkor gyújtsd magadra az erdőt.
2015. aug. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A tabletta mindenkinél másképpen hat, van akinél csökkenti a libidót, van akinél semmilyen mellékhatás nincs. Van, aki több gyógyszert is kipróbál, mire megtalálja a neki megfelelőt


Nálam nem jelentkeztek mellékhatások, egy grammot se híztam és az első gyógyszer jó volt nekem.


Tehát amit te kijelentettél az téves, mivel nem mindenkire igaz, tehát ne általánosíts!

2015. aug. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem mindegyik!sok mindentől függ ám..nekem 5 tabiból 3-al nem volt gondom.
2015. aug. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem kell magamra gyujtani az erdot mert nem ezért akarom szedni hanem a bororvos ajanlotta hogy irassam fel mivel a kozmetikus kezelese nem segitett. De nem akartam rogton nogyogyaszhoz szaladni és feliratni. Neten annyi mindent olvastam jot és rosszat ezért kérdeztem hogy tapasztalatbol milyen velemeny van.
2015. aug. 5. 07:52
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen bőrgyógyásznak visszavenném a képesítését...
2015. aug. 5. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!