Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennetek a helyemben?

Figyelt kérdés

Reziat szedek ket eve, es a tegnapi gyogyszert elfelejtettem bevenni. Altalaban este 9 es 10-11 kozott szoktam. Ma reggel 9:50kor vettem be a tegnap estit. A tajekoztato szerint hakevesebb mint 12ora telt el akkor nincs semmi teendom, igy az esetemben nem tudom hogy eltelt e 12.

Valamint ha tobb telt el, akkor nehagyjak tablettamentes szunetet hanem majd egybol folytassam A kovetkezo levellel.

Ti mit tennetek? Ha igazabol mrg belefertem a 12 oraba megis kihagynam a szunetet biztonsag kedveert az baj lenne? Elore is koszonom


2015. aug. 4. 11:00
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem irni, hogy a 18. szemet hagytam ki.
2015. aug. 4. 11:04
 2/7 anonim ***** válasza:
nyugodtan szedheted tovább..egy óra eltérés még belefér ha van,de szerintem Nállad nincsen ilyen gond :)
2015. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hagyd abba egy darabig!! Milyen no vagy te.. 2 eve minden nap szexeltek? :)
2015. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szedd tovább nyugodtan :) igaza van a 2#-nek
2015. aug. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ne hagyd ki a mai szemet :) a tegnapit pótoltad,szóval folytasd mintha nem történt volna semmi.
2015. aug. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen akkor megtartsam szokasosan a 4 napos szunetet ? :)
2015. aug. 4. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:
bizony tartsd be!
2015. aug. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!