Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet ilyet spirállal?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ilyet spirállal?

Figyelt kérdés
Még nem aktuális a dolog, de már gondolkozom rajta. Ha betetetnék egy spirált, és csak akkor szedetném ki, ha már akarok gyereket, akkor fogamzásképes maradok? Van ennek hátránya, vagy lehet ilyet csinálni? Én jó ötletnek tartom. Sokkal egyszerűbb lenne. 17/L

2015. júl. 31. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elvileg fogamzóképes maradsz :)
2015. júl. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ:)
2015. júl. 31. 11:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Csak nincs az a doki aki 17 évesen feltesz Neked egy spirált!
2015. júl. 31. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Csak szülés után teszik fel! Elöte nem!
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szülés előtt nem tesznek fel spirált ;)
2015. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de én úgy olvastam máshol, hogy már van speckó nem szült nőknek is :)
2015. aug. 1. 18:04
 7/11 anonim válasza:

Letezik olyan spiral, amit nem szult noknek is fel lehet tenni, de errol mindenkeppen nodokival konzultalj!

Egyreszt eleg draga maga a spiral, masreszt nem fajdalommentes. Nem biztos, hogy 17 evesen ez lenne a legjobb vedekezesi modszer szamodra

2015. aug. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi, beszélek vele erről:) nem érdekel hogy fájdalmas vagy drága, ha így zavartalanul és aggódás nélkül védekezhetek. Ésszerűbbnek tartom.
2015. aug. 2. 11:04
 9/11 anonim válasza:

Azt azert ne feledd, hogy a spiral csak a nem kivant terhesseggel szemben ved, a szexualis uton terjedo betegsegekkel, fertozesekkel szemben nem ;)

7-es valaszolo voltam

2015. aug. 3. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Tény, hogy egyszerűbb, de ez se 100% védelem, anyósom egyszer spirál mellett lett terhes, meg egyszer gyógyszer mellett... tény ezek ritka kivételek, de 17 évesen nem feltétlen a spirál lenne a legjobb megoldás.
2015. aug. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!