Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy honapos hasznalat utan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy honapos hasznalat utan elobb jon meg a verzes mi a teendo?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

1 honapja hasznalok fogamzasgatlot (Nuv*ring) es a 25. Napon jott meg a verzesem. Ugyan az mint a tabletta; 21 nap hasznalat, aztan kivenni, es a mensi elso napjan ujra kezdeni. Namost en a mensim negyedik napjan ketdtem hasznalni (vedekeztunk ovszerrel 2 hetig) es ugy jott ki, hogy megint a negyedik napon kene feltenni. Akkor lesz a 28. Nap...

Ez igy normalis? Idovel be fog allni arra a napra az elso verzes vagy ezentul 25 naposak a ciklusaim?

Koszonom a valaszokat es elnezest a bonyolult fogalmazasert.


2015. júl. 27. 07:56
 1/1 anonim válasza:
Kedves Kérdező! Sajnos nem vagyok nőgyógyász, így csak azt tudom javasolni, hogy bátran fordulj szakemberhez. Ne késlekedj, ne habozz! Egy nő hormonális állapota nem közömbös kérdés! Bár aligha lehet bármi komoly probléma, mégis a legjobb, ha egy hozzáértő mondja ki ezt, s ha mégis gond van, a legjobb helyen keresed a baj orvoslását!
2015. aug. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!