Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Június 10. én kaptam meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Június 10. én kaptam meg injekció formájában a fogamzásgátlót. (Ekkor kaptam meg a szurit. ) Az injekció 3 hónapos. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Ezáltal a nőgyógyászom azt mondta hogy a vérzés lehet hogy el is tűnik teljesen, de leghamarabb augusztus végén lehet egy enyhe pecsételő vérzésem. De akkor menjek vissza és beadja a következőt, amit szeptember 10.én kellene kapnom. De már július 14.én megjött és még most is vérzek, és nem csak kicsit..már 12 napja..és nem tudom mi van..

segítsetek


2015. júl. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

A nődokik többsége ezért sem javasolja az injekciót. Beadják, aztán lehet bármi mellékhatása, kiszedni már nem tudják.

Menj el dokihoz. És szerintem többször ne adasd be az injekciót...

2015. júl. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Inkább tetess fel spirált. Kb. 1-2 hónapig szar, mert görcsölsz, pecsételsz, aztán hozzászokik a szervezeted, és tök jó. Van hormonmentes, nem zavar be a hányás, hasmenés, és 5-7 évig "nem kell vele foglalkozni". Nekem május elején lett feltéve, és teljesen jó :) Még nem szültem, így ez sem akadály :)

29N

2015. júl. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez a 13. Nap és ömlik belőlem
2015. júl. 27. 00:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Ennek van egy ilyen mellékhatása. Mint írták, ezért nem elterjedt, mert nem lehet kiszámítani mi lesz abban a 3 hónapban és nem lehet mit kezdeni vele. Én is gondolkoztam rajta, de számomra ijesztő kicsit, inkább szedem a rendes fogamzásgátlót. Hívd fel a dokit, de nem fog tudni mit csinálni szerintem :/
2015. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!