Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülyeség a fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
hülyeség csak azért használni tovább, hogy szabályos legyen a menzeszem és tudjam órára pontosan mikor jön meg?
2015. júl. 25. 23:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem,ha neked ez fontos és megéri. Sokan használják ezért.:)
2015. júl. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Csak sokan mondjak h karos hatasai vannak ezert kerdezem. Eddig aktiv szexualis elet mellett hasznaltam,de most max alkalmi partnereim lesznek akikkel gumizas lesz szoval ilyen teren nem veszem hasznat. Viszont imadtam h pontosan jott meg mindig!
2015. júl. 25. 23:55
 3/12 anonim ***** válasza:

...és még a nők teli vannak érzelemmel... :-)


...én sohasem tudtam előre eldönteni milyen partnereim lesznek... :-)


De életem egyik nagy szerelmét éppen ammiatt vesztettem el, mert az anyja rábeszélte a fogamzásgátlóra, nos a nők amúgy sem valami stabil érzelmi állapotúak, de az ilyen hormonális készítményektől még hülyébbek lesznek... :-)


Tudod mindenki azt csinál az életével amit akar, ha imádod, akkor szedjed, ki tudja lehet hogy az alkalmi partnereid napi szinten váltogatják egymást... :-)

2015. júl. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Te azert maradtal egyedul mert szimplan idiota vagy nem a tabi miatt amit szedett a bnod..

Nem naponta valtok partnert de ehhez semmi kozod,itelkezni meg plane nincs jogod s.gg.fej... Megkockaztatom h kevesebb ferfival voltam mint te novel bar.omarc

2015. júl. 26. 01:24
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. júl. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy abbahagynám, ha szakítanánk (bár nagyon drágát használok, max ezért átgondolnám, de most is magamnak fizetem). Egyrészt a rendszeresség, a biztonságérzet, meg ha új kapcsolat jön, ne kelljen várni meg bénázni, hogy ismét el tudjam kezdeni szedni.
2015. júl. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Én sajnos sosem tudom mikor jön meg,szóval ez tényleg hátrány úgymond nekem, mert nem szedek fog.gátlót.

Én több fajtát kipróbáltam,és igazából mindegyiknek volt mellékhatása,szóval ezért nem szedem.


De nem lett semmi párkapcsolati v egyéb problémám abból, hogy nem szedek.

2015. júl. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ott kezdődik a dolog, hogy alapból normális orvos szabálytalan ciklusra fel sem írja. Ugyanis amíg szedi a delikvens, addig ugyan szabályos és "órára pontos" lesz a ciklusa, de nem azért, ami ezen az oldalon annyira népszerű magyarázat, hogy beállítja a ciklust, hanem leállítja és generál helyette egy mesterségest. Aztán ha meg abbahagyja, csodálkozik, ha még szabálytalanabb lesz neki, mint a tabletta előtt.

De kérdező, ha neked nem okoz mellékhatásokat és van kereted is rá anyagilag, akkor szedd csak. De ha az én véleményemre vagy kíváncsi, szerintem igen, hülyeség!

2015. júl. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egyetértek az utolsó hozzászólóval. A fogamzásgátló szedése alatt nem menstruáció jelentkezik, hanem úgynevezett megvonásos vérzés. A szervezeted arra reagál, ha nem kapja meg a megfelelő napi hormonadagját. Normális ciklusban ezt a test saját maga állítja elő. A tabletta abbahagyása után tehát nem csoda, ha nagy a zavar odabenn. És szabálytalan ciklusra valóban egyáltalán nem lenne szabad szedni, mert közben nem lehet kezelni az alapproblémát, ami miatt ugye szabálytalan.
2015. júl. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
De akkor miert irjak fel neha csak azert valakinek h szabalyozza a ciklusat? Sok ilyen van aki nem is a hormontartalma miatt szedi
2015. júl. 27. 02:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!