Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen óvszer lenne jó?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen óvszer lenne jó?

Figyelt kérdés

Most kb. 9-10 cm hosszú a péniszem, ha csak lazán megmérem, akkor 9-ig, de ha az egészet pontosan, akkor kb. 10 cm, de ja, az biztos megvan, mert a vonalzó alján is volt még vagy fél centi, amennyivel beljebb kezdődik a nulla.

Vastagságra 3 cm.


Igazából nem akarok szexelni, a serdülőkor még csak nemrég kezdődött el, a péniszemnél eléggé szőrös, de még gyerekes vagyok, 165 cm, a hónaljam alig kezd, a többi testrész egyáltalán nem.

Sperma van, de még csak cseppenként, amikor ritmikusan jön.


Szerintem még fog nőni, mert ez eléggé kis kuki még, de hallottam/olvastam már, hogy valakinek ekkora marad felnőtt korában is.


Az mégis milyen óvszert vesz?

Hosszúságra tudom, hogy nem annyira számít, de 3 cm VASTAGRA van óvszer? Ugye ez az ÁTMÉRŐ.


A kerületet nem mértem még.


Mert durexben is talán az ultra thin a legkisebb, de az is 5,2 cm, de azt is olvastam, hogy akkorára lehet használni MAX. mert max. 5.2 cm-re tágul.


De akkor komolyan, akinek 3 cm átmérőjű, az mégis milyet használ?


Én most még közel sem tervezek semmit és bízom benne, hogy fog nőni, de érdekelne, hogy ha kipróbálnám, akkor milyet vegyek?

Mert szeretnék fullra felkészülni, nem szeretnék ott bénázni a felrakással, aztán a végen összegyűröm meg ott szerencsétlenkedek, és vehetek ki újat meg ilyenek.

Nem kéne elcseszni.

Na, de lehet várni kéne még a kipróbálásra is, de kajak, akinek ilyen, az mit vesz fel?



2015. júl. 23. 01:50
 1/6 A kérdező kommentje:

Általában ilyen kérdéseknél valami ilyesmi az első válasz, és gyakori a poénkodás.

Én is szoktam nevetni ezeken, és aláírom, hogy neked poénos, de hát én ezen is nevetek, mivel kárt nem szenvedek belőle, sőt nevetek rajta és le is pontozlak.


Visszatérve, a választ várom.

2015. júl. 23. 03:36
 2/6 anonim ***** válasza:

Vékony pénisszel rendelkező férfiaknak szánt óvszerről sosem hallottam még, viszont alternatív megoldásként egy akármilyen óvszer + péniszgyűrű megoldja.


Először a gumit felhúzod, aztán a gyűrűt rá. Így nem fog lecsúszni tutira. (legalábbis elméletben ezt gondolom, teszteld le :))

2015. júl. 23. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ja, csak nem fog feszülni, hanem lóg, és olyan mintha egy zacskó lenne rajta :DDD
2015. júl. 23. 16:58
 4/6 anonim ***** válasza:
ha ügyesen rakod fel, akkor nem fog lógni :D kísérletezz azt az 1-2 ezer ft-ot megéri
2015. júl. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megközelítőleg mire eléri a végleges méretét az eddigi adatok alapján lesz belőle 15-17 szóval gond nem lesz szerintem; mindazon által lehet kapni olyan óvszereket (mondjuk csak neten keresztül) amikből van rengeteg különböző méret...
2015. júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat!
2015. júl. 24. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!