Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kérdés kotonról. (? ) 18/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdés kotonról. (? ) 18/F

Figyelt kérdés

A méreteim:

hossz:19 cm

körbe: 14,5-15,5 (inkább 15,5 körül)

Nemsokára először fogok szexelni a barátnőmmel, ezért próbaképpen felvettem egy kotont, hogy ne akkor süljek be amikor akció van :D a koton Mysize .64 amire azt írták hogy 13-14 cm vastagságú(körbe) péniszre való. Az enyém vastagabb de inkább kisebbet vettem hátha rosszul mértem valamit stb., inkább feszüljön minthogy lejojjon.

Na szóval felvettem, lefogtam a koton végét a két ujjammal h ne menjen be levegő (valamennyire sikerült). Eléggé szorosnak éreztem azért, néha el is lankadtam emiatt, de amikor elkezdtem maszturbálni, a koton vízszintesen felgyűrődött, a koton végén lévő rész ami gyűjti a spermát meg egyre nagyobb lett. Ez normális vagy mitől van ez? Lehet, hogy amiatt volt mert a szorosága miatt ellankadtam? Vagy kisebbet vegyek? Így is szorít.


Köszi a válaszokat



2015. júl. 16. 18:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem jó az a méret. Ennyi a baj. A lelankadás azért is lehet, mert még nem szoktál hozzá a kondomhoz. Ha teheted, gyakorolj benne kicsit.


Remélem azért segítettem valamennyire. 😄

2015. júl. 16. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Nem való ez neked, kiscsibe :)
2015. júl. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kínos is lett volna ez akció közben, mellesleg "veszélyes". Ha túl szoros, akkor elszorít, ezért is lankadhatsz le (meg azért, amit #1-es írt), meg ezért csúszik le, pöndörödik föl. Nehogy kisebbet vegyél, inkább nagyobbat. Mérd meg normálisan, ha kételkedsz magadban és annak megfelelőt válassz.

Barátom is kisebb óvszert használ, és elég kellemetlen ez szex közben, hidd el.

18/L

2015. júl. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! Akkor vegyek .69eset? Ez az utolsó méret a Mysizetol ahogy látom a dobozon. Nem pont attól gyűrődik fel mert kisebb kell? Mondjuk nem tudom hogy azt hogy bírnám ha ennél is jobban szorítana. Ezt a lankadást ne úgy képzeljétek el hogy végig lankadt. Egy darabig minden okés, áll, de aztán lelankad aztán megint áll :D.


A vastagságát honnan mérjem? Alul vagy legvastagabb résznél vagy honnan?

2015. júl. 16. 19:06
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem valami akaratlan pszichésed van a koton láttán,mert nincs az a kis méret amiben lelankadna,pláne ha először próbálgatod.Most csak írtam a kotonról de máris föláll....bocs!
2015. szept. 6. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!