Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha fogamzásgátló tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha fogamzásgátló tablettát váltok akkor újra hízni fogok?

Figyelt kérdés

2 éve fogamzásgátló tablettát szedek és azt javasolta a nőgyógyászom, hogy egy kis szüneteltetést követően cserélni kell egy nagyobb "hatóanyagú" fogamzásgátlóra. Mi a tapasztalatotok? Hízni esetleg fogok tőle? Vérzészavart is idézhet elő? Azt mondták a kolléganőim, hogy nekik nem javasolták a szüneteltetést és egy új tabletta szedését...mit gondoltok erről?

Köszönöm a válaszokat! 26/L



2015. júl. 16. 00:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem volt szüneteltetés is, meg váltás is. Összesen 10 évig szedtem, és utólag azt mondom, marhaság volt szedni. Volt amelyik rossz váltás volt, féloldali fejfájást okozott, ás volt ami jó váltás volt. De a legjobb az volt, mikor végleg abbahagytam. Csak azt tudom javasolni, hagyd abba, és inkább cickafark-palástfű kúrákkal állítsd be a ciklusod.
2015. júl. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges lecserélni. Én örülök, hogy attól amit most szedek, már semmi bajom nincs. Ha esetleg el tudnál menni egy másik nőgyógyászhoz, és kikérni az ő véleményét is, az lehet hogy többet segítene. A hízás benne van a pakliban minden fogamzásgátlónál, de én pl. nem híztam tőle. Milyen tablettát szedsz, ill. milyenre akarja lecserélni az orvosod?
2015. júl. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt javasolta, hogy 3 évente egy-két hónapos szünetet tartsak, míg a mostani kiürül a szervezetemből. Azt viszont nem tudom mit ír majd fel, mert előtte mindig megvizsgál.
2015. júl. 16. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!