Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mikor van akkor most peteérés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor van akkor most peteérés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Normális válaszokat kérnék, mert amit olvastam neten az nekem kínai így szeretnék tisztánlátni.


Barátnőmnek 9.-én múlt el, (2napja)

tegnap együtt voltunk és sajnos nem védekeztem, de szinte biztos, hogy nem mentem belé meg semmi, csak mégis szeretném tudni, hogy mikor van a kritikus párnap, mikor peteérése van?


2015. júl. 11. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
a menstruáció első napjától számítva kb 14. napon
2015. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Mi az, hogy "nem védekeztem"? Szexelni és egyedül szexelsz? Ketten vagytok, és az egy dolog, hogy nyilván ő lehet terhes és nem te, de a védekezés is kettőtökön áll. És ha bármelyikőtök szarik bele, az mindkettőtök felelőssége.


Nem csak a "kritikus pár nap" során lehet terhes a barátnőd, elárulom. Mivel fogalmunk sincs, milyen hosszú a ciklusa (mert abból, hogy mikor múlt el a vérzése, nem derül ki), így tippmix az egész, nem tudhatjuk körülbelülre sem, mikor van a peteérése. A spontán peteérésről és arról, hogy egyébként a spermiumok napokig elvannak a nőben, nem a szex után azonnal történik a megtermékenyítés, ne is beszéljünk...


Ha szeretnél tisztán látni: ha nem védekeztek szex közben, abból bármikor lehet terhesség, nem kell elélvezned sem. Ha már megtörtént a baj, rohadt gyorsan irány az ügyelet vagy a nőgyógyász, beszerezni az esemény utáni tablettát, amit csak receptre adnak ki, és ilyen 5 ezer forint körül van. Ha ez nem történik meg, mert miért is aggódnátok, akkor két hét múlva lehet tesztelni.

2015. júl. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A ciklus első felében nem érdemes kockáztatni (tehát első két hét), és utána is rizikós.

Abban se legyél biztos, hogy nem ment még belé semmi, mert az előváladékot a férfiak nem érzik, és attól is lehet terhes.

Szerintem a naptármódszer max. érett nőknek való, akik jól ismerik a saját ciklusukat és olyan kapcsolatban, ahol az sem gond, ha véletlenül becsúszik a baba.

2015. júl. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!