Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérezhetek, mikor nincs...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérezhetek, mikor nincs is még szünet a tabiban? Lehet a fogyókúrának, vagy a szűzteának köze hozzá?

Figyelt kérdés
1 éve szedem a Lindynette 20-at,és múlt pénteken megjött a mensim.Ma kell beszednem az utolsó szemet a tabiból és csak vasárnap reggel szokott megjönni.Már egy hete tart a vérzés,nem is szokott eddig,elég erős is.Egyszer már volt ilyen,fél évvel ezelőtt,de akkor csak kevés vérzés volt és csak pár napig,arra azt mondta a nődoki,hogy lehet még nem szoktam meg teljesen a tabit,várjunk.A fogyókúra,vagy a szűztea befolyásolhatja ezt?Most síelni vagyok,nem tudok elmenni dokihoz,de gondolom ha hazaérünk el kéne...
2010. márc. 4. 08:56
 1/6 anonim ***** válasza:
el kéne
2010. márc. 4. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A szűztea erős hashajtó, ha megy tőle a hasad, akkor olyan, mintha nem is szednéd a gyógyszert, ergo megvonásos vérzésed van.


A fogyókúrától önmagában nem hiszen, hogy véreznél, én is fogyóztam gyógyszer mellett, nem változott a vérzésem.

2010. márc. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen,az valóban hashajtó...De nekem nem okozott olyan erős hasmenést,és mindig csak délelőtt voltam wc-n tőle.A gyógyszert délután 3-kor szoktam bevenni...Akkor most olyan,mintha nem is szedtem volna a tabit?2 hétig szedtem a szűzteát,most kiürülhetett a gyóygszer nagy része a szervezetemből?
2010. márc. 4. 09:32
 4/6 anonim ***** válasza:
A szűztea gyengítheti a hatását, vigyázz..
2010. márc. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

basszus ilyeneket nem szabad inni fogamzásgátló mellett!!! semmit ami hosszabb távon gyorsítja az anyagcserédet!!!

egyes herbateákat sem szabad még olyanokat se amik mondjuk náthára vannak(hozzáteszem ezekben is van kis tájékoztató papír ahova ez le van írva csak hát az egy tea minek olvassam el?)

2010. márc. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Basszus,én azt gondoltam,hogy a hasmenés konkrétan a tabi bevétele utánra vonatkozik...ÁÁÁ!Most terhes is lehetek akár?Hülye kérdés,boccs,gondolom igen...Most ha megvan csináljak tesztet?
2010. márc. 4. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!