Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette fog. Gátlónak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette fog. Gátlónak vannak mellékhatásai?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok hogy hìzás ,pattanásosodás stb.
2015. júl. 6. 19:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Mint minden gyógyszernek, vannak.
2015. júl. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10 éve szedtem,nekem akkor nem volt vele gondom
2015. júl. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szia,


nekem semmi bajom tőle, a súlyom normális, talán fogytam is tőle. Egy hátránya van, amit mostanában vettem észre, hogy mielőtt megjönne előtte levő héten egy kicsit érzékenyebb vagyok lelkileg, de erre odafigyelek és nem ugrok mindenért, mert tudom hogy a gyógyszer miatt van.

2015. júl. 7. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. júl. 7. 11:13
 5/8 anonim ***** válasza:
minden gyogyszernek lehetnek
2015. júl. 7. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Szia

2 évig szedtem a gyógyszert és nekem semmi bajom nem lett tőle. Az első hónap után szépen beállt tőle a menstruációm is, a pattanások is eltűntek, hízás nem volt tőle. Nekem nagyon jól bevált, csak pozitív véleményt tudok róla mondani

19/L

2015. aug. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Libidócsökkenés, más nem, de ez már olyan szintű, hogy nincs értelme gyógyszert szedni, mivel sosincs kedvem a szexhez.

Nem hiztam, nincs pattanásom, pont most félek ezektől, hogy abba fogom hagyni a bogyót. Ez a mellékhatás (a libidócsökkenés) kb másfél év múlva tűnt fel, sokáig nem volt. Inkább bevállalnék néhány pattanást, de ez.... ez borzalom. Minek szedjek bármit is, ha sosem szexelek...

N26

2015. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ez a libidócsökkenés volt... Meg féltem a trombózistól. Érdekes, mert én is kb. másfél éve szedtem, amikor feltűnt, hogy nem annyira jó ez a dolog. Meg nekem fájt a szeretkezés. :(
2016. okt. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!