Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehet e terhes a barátnőm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet e terhes a barátnőm?

Figyelt kérdés
Nem tudom miért idegeskedek, de hirtelen rám tört ez az érzés. Hétfőn voltam együtt a barátnőmmel (szűz voltam, ezért vagyok tapasztalatlan és ezért a buta kérdés) és védekeztünk is, gumit használtunk. Nem vettem észre hogy kiszakadt volna, illetve nem is volt orgazmusom, egyéb okból meg kellett szakítani az együttlétet. Kíméletes válaszokat légyszi.
2015. júl. 5. 22:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem terhes.
2015. júl. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:

nem

ne izgulj!

2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kizárt, hogy terhes legyen, ne aggódj.
2015. júl. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem lehet :D

vegyél egy olcsóbb tesztet ami pár nap után is kijelzi ha lenne valami :D csak azért is, hogy megnyugodj :)

2015. júl. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem sokára , max 1 héten belül meg kell neki jönni. Ha megjön neki, akkor meg már tuti nem, igaz?
2015. júl. 5. 22:25
 6/8 anonim ***** válasza:
nem tuti,mert vérzés lehet a beágyazódástól is illetve van aki terhesen is menstruál.
2015. júl. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem terhes ne aggodj
2015. júl. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet terhes, de nem tőled!
2015. júl. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!