Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe lehet esni, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe lehet esni, ha a mensesem után 13-14 napal voltam együtt a barátommal, és vagy egy 15 másodperig volt csak bennem gumi nélkül, aztán rá vagy egy 10 percre ment csak el, de már gumiban és persze sperma ölős gumi volt?

Figyelt kérdés
2008. szept. 2. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:
sztem nem lehetsz terhes, de minden lehetséges, végülis a 14.nap a legtermékenyebb időszak....mások sztem gumival csináljátok az elejétől.
2008. szept. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
nem
2008. szept. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

persze h teherbe lehet!

az előváladékba is lehet sperma, amitől már teherbe lehet ám esni! :S

2008. szept. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Jah és ez már a második menet elején volt!az elött már egyszer elment a barátom!
2008. szept. 2. 20:05
 5/10 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz terhes. Persze nem akkora az esély, mintha célirányosan babagyártásra ment volna ki az egész, de lehetséges, és nem csak elviekben. Védekezzetek, ha nem akartok gyereket.
2008. szept. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
61%

Hát ez pech!

Mivel kb.Pont akörül lehet a peteérésed és ha egy kicsi is beléd ment...jön a baba

Szóval megvan az esély rá.

2008. szept. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha védekeszés nélkül szeretkeztem, de nem ment el belém a barátom. Meg nem is volt bennem sokat, hanem vagy 5-10másodpercet, és utána gumit hózott, ami ráadásul sperma ölős, akkor is teherbe eshetek?

Íme itt van , nem ertem hogy miert nem huztatok az elejevel gumit..hja es inkab menny el dokihoz es irass tablettat vagy hasznalj legalapp Phatmatex huvelykupot . es az nem fog segiteni a dolgon h tobbszor teszed fel a kerdest ... inkabb menny el dokihoz.... es az esely meg van ra hogy teherbe ess... bar nagyon kevés

2008. szept. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem is 100%, de kis esélye van. Az előváladék valóban tartalmaz spermát, és mivel ekkor lehetett kb. a peteérésed is, ezért szerintem ne kockáztass. Adva van egy kicsit rizikós sex, babát meg ugye nem szeretnél, szóval én mennék 72 órás tablettáért, hogy később biztosan ne legyen semmilyen gond.
2008. szept. 2. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Van rá esély...Én is így készültem...Az előváladéktól is lehetsz!
2008. szept. 2. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem tudhatod h előváladék került e beléd de az biztonságos ha végig gumival vegytok együtt de ha ez nem jön be akkor ott a pesszárium de inkább ne kisérletezz én is ilyen voltam de minden megeshet esetleg nem tudja már úgy tartani és akkor becsúszhat a baba
2008. szept. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!