Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet a baj?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mézesmázos körtécske kérdése:

Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátlót szedek 2014. Decembere óta. 2 hónapja a megvonásos vérzésem úgy jelentkezett, hogy mikor még volt kb. 5 szem tablettam barna folyás lépett fel, aztán a menzeszem 1 napot késett, aztán megjött. A mult hónapi verzesemmel semmi gond nem volt. Most viszont szintén azt tapasztaltam, mint 2 honapja, barnás folyás a menzesz előtt egy héttel, csak most nem jött meg... De a 8. Napon mikor új levelet kezdtem mar elmult a folyás.. Teljesen tanácstalan vagyok, mi van ha végülis megjött csak olyan kevés mennyiség, hogy a folyásnak tudtam be? A terhesség kizárva, mert egy hónapja nem voltam egyutt a barátommal pont ez végett, plusz mindig kiveszi mielőtt elmegy.

A másik, ami fontos, hogy voltam nőgyógyasznal par honapja, es petefeszek cisztam van.. Nem kezdtek vele semmit, mondván hogy majd felszívódik. Ez így is lett, de folyamatosan előújul( vagy hogy mondjam) így lett ez most is. Talán ezért nem jött meg?

Úgy vagyok vele, ha most sem jön meg, elmegyek dokihoz, es abbahagyom a tabit, mert amiota szedem csak a baj van vele, ami a legzavarobb, hogy csokkent a libidom.


Vélemény?



2015. jún. 17. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, pár hónapig. Nekem azért volt mert rövid idö alatt nagyon sokat fogytam. Sok minden közbeszólhat ilyenkor. Az én orvosom azt mondta hogy nyugodjak meg nincs semmi baj, majd szépen visszaáll. Szerintem nálad sincs semmi baj. Lehet sressz miatt is, meg egy csomó oka lehet.
2015. jún. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Mostanában elég sok stressz ért.. :(

2015. jún. 17. 19:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!