Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ismer valaki olyan nőgyógyászt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismer valaki olyan nőgyógyászt Egerben, aki szülő jelenléte nélkül is felírja a fogamzásgátlót? 16L

Figyelt kérdés
2015. jún. 15. 08:28
 1/7 A kérdező kommentje:
1 éve kapcsolatban élek, de elsősorban a menstruációval járó tünetek megszüntetéséért szeretném a gyógyszert.
2015. jún. 15. 08:41
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Tudtad, hogy kürva rossz hatással van rád a drágalátos hormonkészítményed?
2015. jún. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha ilyen problemad van, szerintem probald megbeszelni ezt otthon
2015. jún. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tudtommal bárhol felírják szülő jelenléte nélkül. én 15 évesen írattam fel, édesanyám tudott róla, meg beleegyezett, de az orvos ezt nem kérdezte, így nem is mondtam neki.

bemész, hogy szeretnél tabit, megvizsgál, vérvétel, felírja és ennyi. nem kell anyukának fognia a kezedet közben.

2015. jún. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én bár 18 felett kezdtem szedni, ugyanebből az okból kifolyólag, de szerintem szólj anyukádnak. ha elmondod hogy miért akarod szedni, és látja hogy nem azért kell, hogy szexelhess gumi nélkül, akkor biztos nem mond semmi rosszat. meg jobban jársz amúgy is ha anyukád veszi meg, mert sokba kerül. :D

a rendelőbe meg nem kell bemennie. az orvos meg ott felírja neked és kész. nem fog semmit se látni, se hallani anyukád. annak idején én apukámmal mentem először nőgyógyászhoz.

rossz hatása meg nem valószínű, hogy lesz.

2015. jún. 15. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elmehetsz a helyi kórház nőgyógyászatára,nem kell szülői beleegyezés a felíratáshoz.
2015. jún. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez nem kell, de a vizsgálat (vérvétel!) annál fontosabb!
2015. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!