Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hőhullám fogamzásgátlótól?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hőhullám fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés
Áprilisban abbahagytam a Lindynette 20 szedését, orvos ajánlására, mert fájt a pocim illetve, szedés alatt is Megjött, a honap közepén. Azota hőhullámaim vannak. Este ugy kelek, hogy tucsogok az izzatságomban, néha Napközben is rámjön, de csak azt érzem olyankor, hogy leizzadtam, pedig nem. Volt már ilyenem pár éve, szintén gyógyszer abbahagyása okozta csak nem emlékszem meddig tartott. Meddig fog tartani? Van valami módszer ellene? Volt valakinek hasonló? Köszönöm 23L
2015. jún. 11. 05:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges,de ilyen változékony időjárás miatt a szervezeted lehet így reagál a hirtelen melegre,hidegre.


Ha fog.gátló mellett izzadsz,az egy jó dolog.Én 4féle tablettát szedtem és 3-nál abszolút semmit nem izzadtam soha,viszont állandóan puffadt voltam és a végtagjaim meg nagyon vizesek.

2015. jún. 11. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már abbahagytam, ez utána jött ki
2015. jún. 11. 13:35
 3/3 anonim ***** válasza:
fejedet dugd be olyankor a hűttőbe jót tesz elmegy a hullámod
2015. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!