Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor az utolsó nap számít...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor az utolsó nap számít kimaradottnak vagy az első?

Figyelt kérdés
Felszívódási zavarok miatt sokszor van hasmenésem. A levél utolsó tablettája után 4 órával hasmenésem volt de nem tudom, hogy alapból mennyi szívódhatott fel (tudom, hogy elvileg 3-4 óra alatt az egész, de a betegtájékoztató spéci esetet nem említ). Utána jött a 7 nap szünet, majd elkezdtem az új levelet. HA nem szívódott fel akkor az utolsó tabi számít kimaradottnak vagy az első a következő levélből? Nem hiszem, hogy gond lenne mert 3 hete volt utoljára esemény, most kéne lassan megjönnie. Ami persze mindig csúszik, de ez más kérdés.
2015. jún. 7. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Mivel négy óra után volt, ezért felszívódott, és nem maradt ki tabletta. De nem is voltatok együtt, tehát teljesen mindegy. Szedd továbbra is. A felszívódási zavarról meg szólni kellett volna a nőgyógyászodnak, akkor esetleg írt volna hüvelygyűrűt a tabletta helyett, és nem lenne semmi hasonló problémád.
2015. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A nőgyógyász tud róla, megyek hozzá amúgy is szóval nem para a helyzet csak kíváncsi voltam, hogy is lehet ez :)
2015. jún. 7. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!