Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi lehet az oka, ha fogamzásgá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, ha fogamzásgátló tabletta mellett hirtelen abbamarad a vérzés?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve szedem a fogamzásgátlót, eddig nem volt vele gond, mindig időben beszedem. Hétfőn volt a szünet utolsó napja és ma reggel jött meg, aztán este 7-kor bevettem a következő szemet. Máskor is volt már, hogy ilyen későn jött meg. A gond az, hogy napközben fájt, véreztem stb, minden, ami normális és most éjszakára elmúlt. Ez mitől lehet? Természetesen felkeresek egy orvost minél hamarabb,de addig is, valami ötlet, hogy mitől lehet?
2015. máj. 27. 04:55
 1/2 anonim ***** válasza:
vastag a méhnyálkahártyád és az miatt, vagy pedig olyan vékony,h nem volt minek leválnia,ezért csak egy kis vérzés volt
2015. máj. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez olyankor is előfordulhat, ha még sosem volt ilyen? Egyébként köszönöm a válaszodat, erre nem gondoltam, az interneten legtöbbször a stresszről írnak.
2015. máj. 27. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!