Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Az első levél fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első levél fogamzásgátló után hány nappal kell megjönnie?

Figyelt kérdés
szerdán vettem be az ucsót és még mindig nem jött meg. Megvártuk az egy hetet s csak utánna szexeltünk , bár inkább csak előjátéknak mondanám kb 3-4 percig gumi nélkül csiniztük, majd a gumival. A párom egyszer sem élvezett belém.Ugye nem lehetek terhes?
2008. aug. 31. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
csiniztük... pff... Nem hinném, hogy terhes vagy, és szerintem nyugodt lehetsz, nekem a negyedik napra jön. De ez mindenkinél változó. Sőt, olyan is előfordul, hogy az első levél után kimarad. De azért ha nem jönne meg, vegyél egy tesztet, de nagyon kicsi az esélye,hogy terhes legyél.
2008. aug. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a 4. napon szokott megjönni, szerintem nem kell aggódnod!
2008. aug. 31. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a második napon jön meg,és akkor még nagyon minimális van,a harmadik napon ugyanígy,és most tartok a harmadik napnál,és most az erős.De tényleg egyénfüggő,nem törvényszerű,hogy a másodikon vagy a harmadikon kéne megjönnie...az is lehet,hogy nem múlik el a 7 szünetmentes nap alatt.Ne aggódj,ugyanígy voltam.
2008. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*negyedik napnál tartok sorry :D
2008. aug. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
csak az a baj hogy már a 6napnál vagyok, vettem tesztet az negativ lett. mitől lehet akkor?
2008. szept. 2. 07:54
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszokat nekem nem tom miért de csak a 7-ik napon jött meg, bár mondjuk amugy is minden hónap 3-án szokott megjönni
2008. szept. 4. 07:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!