Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nem lehetséges hogy hatástalan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem lehetséges hogy hatástalan a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Lindynettet írt fel nekem a nőgyógyász, az első levél végén járok, szóval elvileg lassan meg kell jönnie. Nekem mindenki mondta hogy ha elkezd fogamzásgátlót szedni, akkor az első hónapban össze vissza megjön a baja, minimálisan vérzik stb. Nekem pedig semmi. Mikor megjött rá 2 napra tudtam csak elkezdeni szedni de becsülettel szedtem minden nap, mégsem volt semmi hasonló tünetem. Nem híztam, nem nőtt az étvágyam, nem érzem semmi hatását. Lehet, hogy hülye kérdés, de nem fordulhat elő, hogy nem hat a fogamzásgátló? Gondolom hülye kérdés, de légyszi csak értelmes választ adjatok

17/L


2015. máj. 25. 19:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem épp hogy jó. Nekem se volt semmi ilyen jellegű bajom, sőt, gyönyörű pontos is lett a mensim. Ha rendesen szeded, és nem érzed magad depisnek, stb. akkor jó lesz ez:)

18L

2015. máj. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
de előfordulhat,főleg, ha abbahagyod a szedését.
2015. máj. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyan nem ezt a márkát szedem/szedtem, de nekem sem volt semmi gondom, mikor elkezdtem, mégis hat :) egyénfüggő a dolog, szerintem örülj neki :D
2015. máj. 26. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!