Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már hat a fogamzásgátlóm?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már hat a fogamzásgátlóm?

Figyelt kérdés
Évek óta szedem a mirabella nevű egyfázisos fogamzásgátlóm,és most először fordult előaz,hogy nem tudtam megvenni a következő adagot,igy az első héten az első négy szem kimaradt,tehát 4nappal később kezdtem el szedni a következő levelet,ez május 4én kezdődött. Az elmult héten begyulladt a mandulám,igy a doki antibiotikumot irt fel,ami állìtólag csökkenti a fogamzásgátló hatékonyságát. Május hónapban nem éltem nemi életet. Az a kérdésem,hogy mikortól véd a tabletta??
2015. máj. 23. 23:43
 1/7 anonim válasza:
igaz még csak most szedem a 7. levél tabimat, most váltottam mirabellára. de gyanítom, hogy nem véd, mert kihagytál pár napot, meg az antibiotikum is, stb.. szóval én a helyedben gumival még védekeznék.. kb úgy mint amikor legelőször elkezdted szedni (ugye az az egy hónap amikor megszokja a szervezet) :)
2015. máj. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az egy hónap lassan letelik,ezzel nem is lenne gond,mert az egyértelmű,hogy ha 4nappal kesőbb kezdem el alszedni,akkor hat elvileg egy hónap mulva,csak mivel antibiotikumot szedtem meg hasmenésem is volt,igy azért aggódom
2015. máj. 23. 23:52
 3/7 anonim válasza:
írok privit :)
2015. máj. 23. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi! :)
2015. máj. 23. 23:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Elvileg 1 hetig kellene utána kiegeszítő védekezik..

Elvileg hat..

Nem minden antibiotikum hat a fogamzásgátlőra egyébként sem.

Mit szedtél?


Ha biztosra akarsz menni, akkor 1 hét minden zavavró tényező nélküli szedése után mernék más egyéb veéekezés nelkül nemi életet élni

2015. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

nem állítólag, hanem ténylegesen csökkenti az antibiotikum


majd kb 2-3hét múlva leszel védett

2015. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyébként a penicilinek és a doxiciklinek a legveszélyesebbek..



olvasd el a tájékoztatót!


az enyémben benne van hogy az elsó szem után a 7. napon védett az ember…


tehát ha abbahagytad az antibiotikumot, még 1-2-3 nap, míg kiürül, és utána 1 hét múlva az enyém véd..


de ha nagyon gáz lenne a bébi, akkor én húznék a szünetig/ menzeszig gumit.

2015. máj. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!